امروزه اینستاگرام با بیش از 42 میلیون کاربر ایرانی فعال سهم بسزایی در فروش و بازاریابی و همچنین برندسازی مشاغل مختلف دارد ، ولی افراد زیادی اعلام میکنند که رشد کافی و مناسبی در اینستاگرام نداریم ، یکی از اصلیترین دلایل عدم موفقیت در این بستر مهم و بزرگ آنلاین نداشتن قالب حرفه ای و استاندارد برای پیج اینستاگرام است ، از این رو متخصصین آسونه اقدام به طراحی قالب های اینستاگرام حرفه ای و استاندارد کرده اند تا شما بدون نیاز به استخدام گرافیست و با کمترین هزینه تنها با چند کلیک ساده (به همراه آموزش نحوه استفاده) ، قالب های حرفه ای خود را داشته باشید و با این کار به فروش و رشد پیج اینستاگرام خودتون کمک شایانی کنید .

قالب های اینستاگرام

جدیدترین تخفیف ها در اینستاگرام آسونه اطلاع رسانی می شود .

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

AX2658

AX2658

⚠ متاسفانه مهلت استفاده از کد به پایان رسیده است

با توجه به رشد بسیار زیاد اینستاگرام در ایران و ایجاد شدن رقابت فراوان در حوزه های مختلف ، شما نیاز دارید تا با برندسازی و ایجاد تفاوت نسبت به رقبا ، رشد بیشتری رو در اینستاگرام داشته باشید و افراد با دیدن گرافیک و ساختار منظم پیج اینستاگرام شما راحت تر و بیشتر به پیج شما اعتماد کنند و تعامل داشته باشند ، آسونه پیشنهاد میکند برای نظم بیشتر بین اجزا مختلف اینستاگرام مثل پست ، هایلایت ، استوری و… از نسخه ( پکیج کامل قالب اینستاگرام ) استفاده کنید تا با مچ شدن ساختار و فرم کلی گرافیک پیج ، ساختار منظم تر و برندگونه رو برای مخاطب القاء کنید .

پست های اینستاگرام ، اصلی ترین بخش اینستاگرام  هستند که وارد اکسپلور می شوند و باعث جذب فالور می شوند که با تبدیل این فالور ها به مشتری باعث افزایش فروش و درآمد شما می شود .
⚠ نکته بسیار مهم این است که حتی اگر پست شما وارد اکسپلور اینستاگرام شود ، بعد از بازدید مخاطب از پیج ، اگر پیج شما آماده نباشد و از نظم و گرافیک خوبی برخوردار نباشد ، باعث می شود که فالور به پیج شما اعتماد نکند و شما را فالو نکند ، در نتیجه انتخاب قالب پست اینستاگرام بسیار حائز اهمیت است ، به همین منظور ما قالب های اینستاگرام را برای شما به صورت جدا و تکی نیز قرار داده ایم تا اگر شما نیازی بخش های دیگر از قالب نداشتید ، در هزینه شما برای تهیه قالب صرفه جویی شود .

قطعا همه ما به این نتیجه رسیده ایم که استوری های اینستاگرام ، از قدرت بسیار بالایی در جذب فالور (مخصوصا در زمان تبلیغات) ، فروش و افزایش نرخ تبدیل برخوردار است .

⚠ اما چه استوری ای ؟! آیا اگر استوری شما از گرافیک و ساختار حرفه ای برخوردار نباشد ، باز هم برای شما بازدهی خواهد داشت ؟! آیا می دانستید یک استوری بد که از گرافیک خوبی برخوردار نباشد ، باعث هدر رفتن هزینه تبلیغات ، پایین آمدن نرخ تعامل ، حتی آنفالو کردن پیج شما توسط فالور ها خواهد شد؟!… با توجه به اهمیت استوری در زمان تبلیغات پیج و یا حتی تعامل روزانه با استوری ها ، قالب های استوری اینستاگرام را نیز برای شما به صورت جدا و تکی قرار داده ایم تا اگر شما نیازی بخش های دیگر از قالب نداشتید ، در هزینه شما برای تهیه قالب صرفه جویی شود .