امروزه اینستاگرام با بیش از 42 میلیون کاربر ایرانی فعال سهم بسزایی در فروش و بازاریابی و همچنین برندسازی مشاغل مختلف دارد ، ولی افراد زیادی اعلام میکنند که رشد کافی و مناسبی در اینستاگرام نداریم ، یکی از اصلیترین دلایل عدم موفقیت در این بستر مهم و بزرگ آنلاین نداشتن قالب حرفه ای و استاندارد برای پیج اینستاگرام است ، از این رو متخصصین آسونه اقدام به طراحی قالب های اینستاگرام حرفه ای و استاندارد کرده اند تا شما بدون نیاز به استخدام گرافیست و با کمترین هزینه تنها با چند کلیک ساده (به همراه آموزش نحوه استفاده) ، قالب های حرفه ای خود را داشته باشید و با این کار به فروش و رشد پیج اینستاگرام خودتون کمک شایانی کنید .

قالب های اینستاگرام

جدیدترین تخفیف ها در اینستاگرام آسونه اطلاع رسانی می شود .

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

AX2658

AX2658

⚠ متاسفانه مهلت استفاده از کد به پایان رسیده است

18%
تخفیف

قالب اینستاگرام بورس

در پکیج آموزش طراحی سایت دو و چند زبانه، تمام ابزارهای مورد نیاز برای چندزبانه کردن یک وبسایت وردپرسی، در اختیار شما قرار گرفته است.

40,000 تومان
18%
تخفیف

قالب اینستاگرام بورس (Full) + آموزش قالب | آسونه

در پکیج آموزش طراحی سایت دو و چند زبانه، تمام ابزارهای مورد نیاز برای چندزبانه کردن یک وبسایت وردپرسی، در اختیار شما قرار گرفته است.

40,000 تومان
47%
تخفیف

آموزش ووکامرس، فروشگاه‌ساز وردپرس

یکی از مهم‌ترین روش‌های کسب درامد از طریق اینترنت ایجاد فروشگاه‌های اینترنتی است. برای ما که از وردپرس استفاده می‌کنیم قوی‌ترین سیستم موجود

45,000 تومان

با توجه به رشد بسیار زیاد اینستاگرام در ایران و ایجاد شدن رقابت فراوان در حوزه های مختلف ، شما نیاز دارید تا با برندسازی و ایجاد تفاوت نسبت به رقبا ، رشد بیشتری رو در اینستاگرام داشته باشید و افراد با دیدن گرافیک و ساختار منظم پیج اینستاگرام شما راحت تر و بیشتر به پیج شما اعتماد کنند و تعامل داشته باشند ، آسونه پیشنهاد میکند برای نظم بیشتر بین اجزا مختلف اینستاگرام مثل پست ، هایلایت ، استوری و… از نسخه ( پکیج کامل قالب اینستاگرام ) استفاده کنید تا با مچ شدن ساختار و فرم کلی گرافیک پیج ، ساختار منظم تر و برندگونه رو برای مخاطب القاء کنید .

پست های اینستاگرام ، اصلی ترین بخش اینستاگرام  هستند که وارد اکسپلور می شوند و باعث جذب فالور می شوند که با تبدیل این فالور ها به مشتری باعث افزایش فروش و درآمد شما می شود .
⚠ نکته بسیار مهم این است که حتی اگر پست شما وارد اکسپلور اینستاگرام شود ، بعد از بازدید مخاطب از پیج ، اگر پیج شما آماده نباشد و از نظم و گرافیک خوبی برخوردار نباشد ، باعث می شود که فالور به پیج شما اعتماد نکند و شما را فالو نکند ، در نتیجه انتخاب قالب پست اینستاگرام بسیار حائز اهمیت است ، به همین منظور ما قالب های اینستاگرام را برای شما به صورت جدا و تکی نیز قرار داده ایم تا اگر شما نیازی بخش های دیگر از قالب نداشتید ، در هزینه شما برای تهیه قالب صرفه جویی شود .

قطعا همه ما به این نتیجه رسیده ایم که استوری های اینستاگرام ، از قدرت بسیار بالایی در جذب فالور (مخصوصا در زمان تبلیغات) ، فروش و افزایش نرخ تبدیل برخوردار است .

⚠ اما چه استوری ای ؟! آیا اگر استوری شما از گرافیک و ساختار حرفه ای برخوردار نباشد ، باز هم برای شما بازدهی خواهد داشت ؟! آیا می دانستید یک استوری بد که از گرافیک خوبی برخوردار نباشد ، باعث هدر رفتن هزینه تبلیغات ، پایین آمدن نرخ تعامل ، حتی آنفالو کردن پیج شما توسط فالور ها خواهد شد؟!… با توجه به اهمیت استوری در زمان تبلیغات پیج و یا حتی تعامل روزانه با استوری ها ، قالب های استوری اینستاگرام را نیز برای شما به صورت جدا و تکی قرار داده ایم تا اگر شما نیازی بخش های دیگر از قالب نداشتید ، در هزینه شما برای تهیه قالب صرفه جویی شود .